.: HOME :. .: O HŘE :. .: STÁHNI :. .: FAQ :. .: FOTO :. .: ČLÁNKY :. .: DISKUZE :. .: ODKAZY :. .: NAPIŠTE MI :.
HOME HOME Simulátor železničního
uzlu Brno
Poslední verze: JOP DOZ 2.5. 16.10.2014
Archiv aktualizací
Zde máte k dispozici kompletní archiv aktualizací. Na dalších pět záznamů se přesunete šipkami pod poslední aktualizací.

30.03.2008 AKTUáLNí STAV
V poslední době se celkem pochopitelně množí dotazy, kdy vydám další verzi simulátoru. Hodně jsem o tématu a dalším postupu přemýšlel, vše podstatné se zde pokusím krátce shrnout. V poslední době dochází v uzlu Brno k rozsáhlým stavebním pracem (výstavba odstavného nádraží, hlavně v oblasti Heršpice-dolní n.), které si vynutily od GVD 07/08 některé podstatné změny v práci celého uzlu (např. osobní vlaky vedené mimo hl.n., obraty souprav ve Slatině apod.). Bohužel při vzniku simulátoru jsem s něčím takovým nepočítal a bylo by neúměrně časově náročné některé věci z nového grafikonu realizovat. Proto jsem se vzhledem k mým omezeným časovým možnostem rozhodl prozatím GVD 07/08 do simulace neimplementovat. Chtěl bych se hlavně během následujícího období soustředit na opravu chyb (např. nepříjemné odvěšování lokomotiv při odjezdu vlaku z hl. n.). I když nevydání nového GVD bude pro mnohé asi zklamáním, věřím, že po opravě chyb si užijete i se staršími GVD ještě mnoho zábavy. Děkuji za pochopení.

30.12.2007 PF 2008
Přeji všem návštěvníkům stránek štastný vstup do nového roku 2008 a mnoho úspěchů, zdraví i štěstí.
31.07.2007 AKTUáLNí STAV
Je tomu přibližně půl roku, co jsem vydal zatím poslední verzi simulátoru. Většina z Vás již určitě netrpělivě očekává verzi další. Situace je taková, že jsem se nepustil jen do opravování nedostatků, ale také jsem započal práce na některých vylepšeních a novinkách většího rozsahu. Tyto práce jsou časově náročné a dokud nebudou hotové, nelze uvažovat o vydání další verzi simulátoru. Prozatím nebudu zmiňovat, oč konkrétně jde. Děkuji za pochopení a přeji hezké prožití léta.
10.03.2007 ODSTAVENí KOMENTářů
Z technických důvodů je dočasně odstavena možnost komentovat zprávy. Děkuji za pochopení.
24.12.2006 PF 2007
Přeji všem návštěvníkům stránek pěkné Vánoce a štastný vstup do nového roku 2007. Přikládám obrazové přání.
<< Novější  Starší >>
© 2005-2014 Koudy Šíření obsahu webu bez souhlasu autora není dovoleno; Powered by PHP&MySQL, HTML 4.01 Transitional Valid